Інструменти доступності

Спеціалізовані вчені ради

ДЕНИЩУК ДЕНИС ЄВГЕНІЙОВИЧ

Тема дисертації: «Адміністративно-правова охорона державної таємниці в державній кримінально-виконавчій службі України»

На здобуття наукового ступеня: кандидата юридичних наук

Спеціальності: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право

Офіційні опоненти:

• Артеменко Ігор Анатолійович, доктор юридичних наук, професор, голова Одеського апеляційного суду;
  • Миронюк Роман Вікторович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захист відбудеться 8 червня 2024 року о 12:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.05 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Adobe Acrobat Pro PDFДисертація

Adobe Acrobat Pro PDFРеферат

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., поф. Артеменко І.А.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., проф. Миронюк Р.В.