Оголошення абітурієнта

Оголошення про чергове засідання приймальної комісії

До відома членів Приймальної комісії Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка!

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 10 квітня 2017 року (понеділок) о 1030  (у залі засідань вченої ради університету) відбудеться засідання приймальної комісії.

На порядку денному:

1. Затвердження програм співбесід із вступниками, яким Правилами прийому на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році встановлено спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі при вступі для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти.
  2. Затвердження програм вступних іспитів для вступників, яким Правилами прийому на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році встановлено спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі при вступі для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти.
  3. Затвердження програм творчих конкурсів для оцінювання творчих та/або фізичних здібностей осіб, які вступають на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році для здобуття освітнього ступеня «бакалавр».
    на спеціальності:
    061 Журналістика;
    014.11 Середня освіта (Фізична культура);
    017 Фізична культура і спорт;
    014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво);
    024 Хореографія;
    014 Середня освіта (Образотворче мистецтво);
    023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація,
    та напрями підготовки:
    6.030303 Видавнича справа та редагування;
    6.010201 Фізичне виховання*;
    6.010202 Спорт;
    6.020204 Музичне мистецтво*;
    6.020202 Хореографія;
    6.020205 Образотворче мистецтво*.
  4. Затвердження програм фахових вступних випробувань для осіб, які вступають на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі раніше здобутого ступеня (рівня), або який здобувається:
    зі скороченим терміном навчання, на 1 курс;
    з нормативним терміном навчання, на 2 курс (добір на вакантні місця набору 2016 року);
    з нормативним терміном навчання, на 3 курс (добір на вакантні місця набору 2015 року).
  5. Затвердження програм фахових вступних випробувань для осіб, які вступають на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році для здобуття освітнього ступеня «магістр».
  6. Затвердження програм додаткових фахових вступних випробувань для осіб, які вступають на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році для здобуття освітнього ступеня «магістр» за неспорідненою спеціальністю.
  7. Затвердження програми єдиного іспиту з іноземних мов (англійська, німецька, іспанська мови) для осіб, які вступають на навчання до КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році для здобуття освітнього ступеня «магістр» зі спеціальностей, для яких іноземна мова не є фахом.
  8. Затвердження програм вступних випробувань з конкурсних предметів при вступі на навчання до аспірантури КДПУ ім. В.Винниченка в 2017 році.

Голова приймальної комісії Семенюк О.А.