Наукові записки. Серія: Право

Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого

Анотація

Стаття присвячена визначенню правового механізму такої важливої умови договору про роботу за викликом, як повідомлення про виклик; проаналізовані дослідження науковців та зроблені висновки щодо удосконалення чинного законодавства.

Ключові слова: нетипова зайнятість, трудовий договір, повідомлення про виклик, робота за викликом, договір «мінімум-максимум», працівник, роботодавець.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

Список використаних джерел:

1. Морозов С.В. Гнучкість ринку праці та його перспективні форми в умовах реформування законодавства про працю / С.В. Морозов // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія Юридичні науки. Випуск 2. Том.1. – 2016. – С.154-159.

2. Рудакова С.Г. Проблеми використання гнучких форм зайнятості в Україні / С.Г. Рудакова // Соціальнотрудові відносини: теорія та практика. – 2012. – №1(3). – С.135.

3. Браун Е.А. Понятие нетипичной занятости и классификация ее видов / Е.А. Браун // Предпринимательство и право. Информационно-аналитический портал [Електронний ресурс] – Режим доступа: http:/ lexandbusiness.ru

4. Киселев И.Я. Сравнительное трудовое право: учебник для ВУЗов / И.Я.Киселев.– М, Велби: Проспект, 2005. – 360 с.

5. Шабанова М.А. Особенности правового регулирования нетипичных трудовых договоров: Диссертация на соискание ученой степени канд. юрид. наук:12.00.05 / М. А. Шабанова. – Ярославль, 2008. – 221 с.

6. Прилипко О.С. Юридична природа і зміст нестандартних трудових договорів : автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук: 12.00.05 / О. С. Прилипко. – Харків, 2014. – 20 с.

7. Никитина Н.Р. Режим гибкого рабочего времени / Н.Р. Никитина // Российский ежегодник трудового права. – СПб.: Санкт-Петербургский гос. ун-т, 2009. – № 5. – С. 231-244.

8. Коркин А.Е. Нетипичные трудовые отношения: заемный труд, телеработа и работа по вызову: правовая природа, зарубежное законодательство и российские перспективы: / А.Е. Коркин. – М.: Инфотропик Медиа, 2013.– 208 с.