Наукові записки. Серія: Право

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МОТИВАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ КАТЕГОРІЙ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Слабко Світлана Миколаївна

кандидат юридичних наук,
доцент кафедри
конституційного права Інституту права ім. Володимира Сташиса
Класичного приватного університету

Анотація

Стаття присвячена актуальним питанням мотивації діяльності спеціальних категорій державних службовців як учасників специфічних правовідносин, оскільки вони вступають, з одного боку, у трудові правовідносини, пов’язані з особистим професійним становищем, трудовими правами та обов’язками, із самим процесом праці, а з іншого боку – в адміністративно-правові, пов’язані з виконанням вимог служби, управлінських функцій.

Ключові слова: державна служба, міліція, мотивація, правоохоронні органи, проходження служби, службова особа.

Повний текст статті

Список використаних джерел:

1. Бандурка О. М. Управління в органах внутрішніх справ України : підручник / О. М. Бандурка. – Х. : Ун-т внутр. справ, 1998. – 473 с.
2. Про міліцію: Закон України від 20.12.1990 р. No 565-XII [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
3. Про затвердження Статуту патрульно-постової служби міліції України : Наказ Міністерства внутрішніх справ від 28.07.1994 р. No 404 382 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.mvs.gov.ua.
4. Основи правознавства: навчальний посібник. / В.П. Пастухов, В.Ф. Пеньківський, В.П. Капелюшний, О.В. Ришкова ; [за заг. ред. проф. В.П. Пастухова]. – К. : Школа, 2003. – 380 с.
5. Судові та правоохоронні органи України : збірник законодавчих і нормативних актів : в 2 т. / [упоряд. А.В. Паливода]. – К. : Видав. Паливода А.В., 2008. – Т. 2. – 315 с.
6. Про Службу безпеки України: Закон України від 25.03.1992 р. No 2229– XII [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
7. Кунєв Ю.Д. Управління в митній службі : підручник / Ю.Д. Кунєв, А.В. Мазур, С.П. Шапошник ; [за заг. ред.. Ю.Д. Кунєва]. – К. : Центр навч. літератури, 2006. – 408 с.
8. Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 р. No 2262-XII [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
9. Синявська О.Ю. Організаційно-правові засади забезпечення життєдіяльності персоналу органів внутрішніх справ України : автор. дис. на здобуття наукового ступеня д-ра. юр. наук за спец. : 12.00.07 / О.Ю. Синявська ; Харківський нац. ун-т внутрішніх справ. – Х., 2008. – 42 с.
10. Закон України “Про наукову і науково-технічну діяльність” від 13.12.1991 р. No 1977-XII [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
11. Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів : Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.1999 р. No 309 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.rada.gov.ua.