Наукові записки. Серія: Право

КОНЦЕПТУАЛЬНО-ПРАВОВІ СКЛАДОВІ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРАВОПОРЯДКУ

Сікорський Олександр Петрович

кандидат юридичних наук, старший викладач
кафедри правознавства навчально-наукового Гуманітарного інституту Національного
університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

Анотація

У статті досліджується правовий механізм охорони навколишнього природного середовища. Розкрито організаційно-правову, інституційну, функціональну та економічну сторони данного механізму.

Ключові слова: раціональне використання природних ресурсів, навколишне природне середовище, правовий механізм.

Повний текст статті

Список використаних джерел:

1. Петров В.В. Закон Российской Федерации об ответственности за экологические преступления (Проект) : // Вестник Московского ун-та. – Сер.11. – Право. – 1993. – No4.

2. Бринчук М.М. Введение в экологическое право / М.М. Бринчук – М.: Академический правовой ун-т при Институте гос-ва и права РАН, 1996. – 37с.
3. Голиченков А.К. Экологический контроль: теория, практика правового регулирования / А.К. Голиниченков – М.: Изд-во МГУ, 1992. – 160с.
4. Орлов М. Правове забезпечення реалізації екологічних інтересів – основа належної охорони довкілля і розвитку економіки України / М.Орлов // Право України. – 2001. – No1.
5. Розовский Б.Г. Правовое стимулирование рационального приро-допользования / Б.Г. Розовский – К.: Наук. думка, 1981. – 238с.
6. Україна: проблеми економічного зростання та мобілізації внутрішніх резервів економіки. – К., 2000. – 130 с.