Наукові записки. Серія: Право

ЮРИДИЧНІ ДЖЕРЕЛА КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА З ПОЗИЦІЇ ПРЕДМЕТА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ

УДК 343.01 (477)+343.211+343.214

Драгоненко Анна Олександрівна,

кандидат юридичних наук, доцент,

доцент кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності

Центральноукраїнського державного педагогічного

університету  імені Володимира Винниченка

Анотація

У статті доводиться, що юридичні джерела кримінального права не обмежуютьсяп кримінальним законодавством, оскільки нормативні приписи, що регулюють кримінально-правові відносини, містяться також і в нормативних правових актах іншої галузевої приналежності.

Ключові слова: джерела кримінального права; предмет кримінально-правового регулювання; кримінально-правова норма.

Повний текст статті:

Adobe Acrobat Pro PDF

Список використаних джерел:

1. Дунас О. Система джерел права як складно організований механізм. Юридичний вісник. № 2. С.11-16.
  2. Общая теория государства и права: академический курс / под ред. М. Н. Марченко. Москва: Зерцало, 2002. Т. 2. 816 с.
  3. Дубов Г. О. Методологія права: поняття, предмет та місце в системі наукового знання (за працею Р. Лукича “Методологія права”) Держава і право. Випуск 50. С. 54-57.
  4. Самсонов В. Н. Административное законодательство: понятие, содержание, реформа. Харьков : Основа, 1991. 119 с.
  5. Кузембаєв О. С. Кримінальний процесуальний кодекс України – джерело кримінального права України. Закон, проступок, відповідальність: збірка наукових праць: [присвячено 85-річчю д.ю.н., проф. Л.В. Багрій-Шахматова] / відп. ред. В.О. Туляков. Одеса: Юридична література, 2014. С. 39-43.