Всеукраїнська науково-практична конференція «ТВОРЧІСТЬ ЄВГЕНА МАЛАНЮКА В КОНТЕКСТІ ВІСНИКІВСЬКОГО НЕОРОМАНТИЗМУ: КУЛЬТУРНА ЕПОХА, ІДЕЇ, ХУДОЖНЬО-СТИЛЬОВІ ТЕНДЕНЦІЇ”
18 квітня, в актовій залі нашого університету відкриваються «Перші Маланюківські читання» - Всеукраїнська науково-практична конференція «ТВОРЧІСТЬ ЄВГЕНА МАЛАНЮКА В КОНТЕКСТІ ВІСНИКІВСЬКОГО НЕОРОМАНТИЗМУ: КУЛЬТУРНА ЕПОХА, ІДЕЇ, ХУДОЖНЬО-СТИЛЬОВІ ТЕНДЕНЦІЇ”, присвячена 115-річчю Євгена Маланюка і 60-річчю професора, доктора філологічних наук Леоніда Куценка. В конференції беруть участь відомі вчені з багатьох міст України. Пленарне засідання конференції відкривається доповіддю професора Григорія Клочека «Конгеніальність шевченкіани Євгена Маланюка». Її текст розміщено на блозі Григорія Клочека.