Презентація навчального посібника “Музичне мистецтво в контексті художньої культури”

30 січня о 14.00 у науковому залі бібліотеки КДПУ імені Володимира Винниченка відбулася презентація навчального посібника кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін мистецького факультету Тетяни Борисівни Стратан-Артишкової “Музичне мистецтво в контексті художньої культури”.

У презентації автор посібника розкрила унікальні можливості і тенденції різновидів мистецтва до інтеграції та диференціації, їх здатність акумулювати духовний світ людства, впливати на розвиток особистісних якостей, формувати ціннісно-особистісну й емоційно-почуттєву сферу, спонукати до творчого самовияву, авторської спроможності, здатності до творчо-презентативної діяльності майбутніх учителів музичного мистецтва.

В атмосфері справжнього діалогового спілкування прозвучали фрагменти музичних творів різних художніх епох (Й. Баха, П. Чайковського, А. Лядова, М. Леонтовича, Л. Дичко та ін.), що органічно доповнювалися поетичною лірикою Ліни Костенко, Тараса Шевченка та ін., живописними полотнами М. Ромадіна, В. Сурікова, К. Моне, М. Чюрльоніса, Т. Русової та ін., художніми образами української музично-поетичної творчості, що надавало неповторного художнього колориту, змістовності та “музичності” представленому художньо-творчому проекту автора.