ЗА УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ: «ІСТОРІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ» БУВ НАГОРОДЖЕНИЙ ГРАМОТОЮ СТУДЕНТ ФАКУЛЬТЕТУ ІСТОРІЇ ТА ПРАВА КДПУ ІМ. В. ВИННИЧЕНКА БОГДАН УЛЮШЕВ.

25 січня 2013 року в Національній академії правових наук (м. Київ) відбувся другий етап (круглий стіл) Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів й аспірантів, істориків та юристів на тему: «Адвокатура України: історія та сучасність».

Вступну доповідь розпочав заступник голови Національної асоціації адвокатів України Гвоздій Валентин Анатолійович. Доволі цікавими були доповіді Ярмиша Олександра Назаровича – член-кореспондента Національної академії правових наук України, президента Міжнародної асоціації істориків права, доктора юридичних наук та Довбищенка Михайла Володимировича – старшого наукового співробітника Центру Українознавства філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктора історичних наук.

В першій пленарній частині з доповіддю «Адвокат-митець М.К. Гоняев у протидії судовій системі Російської Імперії» виступив студент IV курсу факультету історії та права Улюшев Богдан, який був нагороджений грамотою, його науковий керівник старший викладач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук Культенко Олександр Володимирович.

Щиро сподіваємось, що організатори заходу дотримаються своєї обіцянки та опублікують роботу виказаного вище студента у фаховому виданні.