Картина «Князь Данило Острозький у битві на Синіх Водах. 1362 рік» стала прикрасою університету

В рамках Всеукраїнського проекту «Україна: Історія великого народу» за сприяння Кіровоградської та Рівненської обласних державних адміністрацій, народних депутатів України Володимира Зубанова та Станіслава Березкіна у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулося урочисте відкриття батального полотна під назвою «Князь Данило Острозький у битві на Синіх Водах. 1362 рік»

У презентації взяли участь автор картини, художник Артур Орльонов, народні депутати України Володимир Зубанов та Станіслав Березкін, заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Галина Пастух, викладачі та студенти університету.