Міжнародна міждисциплінарна конференція «Сталий розвиток 2020: економічна, соціальна, екологічна та політична складові» у м. Тбілісі, Грузія з отриманням сертифікату про стажування 02 – 06 квітня 2017 року
Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) спільно з польською Фундацією АDD запрошує до участі в Міжнародній міждисциплінарній конференції з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн. Робота конференції передбачає освітню та культурну складові.
Освітня програма передбачає:
- проведення пленарних та секційних засідань з можливість провести апробацію результатів наукових досліджень у міжнародному середовищі (економічні, соціальні, юридичні, політичні, інші гуманітарні науки та прикладні науки на межі з гуманітарними);
- проведення круглих столів для опрацювання спільних наукових й прикладних проектів уз метою зменшення розриву між наукою та бізнесом.
Учасники конференції отримають сертифікат про наукове стажування за кордоном (108 год.) Передбачається видання електронного збірнику матеріалів. За бажанням, учасники семінару матимуть можливість презентувати свої наукові розробки. Тези доповідей або наукових есе не повинні перевищувати 6000 знаків та мусять бути підготовлені до 15 грудня 2016 р.
Екскурсійна програма: Тбілісі, Кахетія, Сігнагі, Мцхета, Джаварі.
Організаційний внесок становить:
попередня реєстрація: до 01 січня 2017 року – 245 Євро.
стандартна реєстрація: до 01 березня 2017 року – 285 Євро.
Організаційний внесок покриває:
проживання 4 ночі в готелі зі сніданками;
науково-практичні семінари;
інтеграційну вечерю з вином;
екскурсійну програму: Тбілісі, Кахетія, Сігнагі, Мцхета, Джаварі;
сертифікат про наукове стажування;
електронний збірник тез виступів;
адміністративну підтримку впродовж проекту.
Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: http://www.imans.eu/
Контактивідповідальних осіб: [email protected]
+380991720082 Гребенюк Надія – асистент освітніх проектів ІМАНС
+380637886291 Інна Яновська – керівник проекту.
Інформацію надано науковим відділом