Участь географів університету в роботі Шостого міжнародного симпозіуму «Степи Северной Евразии»

З 19 по 22 червня 2012 р. в Інституті степу Уральського відділення Російської академії наук (м. Оренбург) проходив Шостий міжнародний симпозіум «Степи Северной Евразии», який об’єднав наукові зусилля географів, біологів, археологів, аграріїв у вивченні степових геокомплексів.

В рамках функціонування в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка наукової лабораторії «Геоекологічні проблеми степової зони України» та Кіровоградського відділу Українського географічного товариства активну участь в роботі Симпозіуму взяв завідувач кафедри географії та геоекології КДПУ ім. В.Винниченка, професор Кривульченко А.І., який виголосив доповідь «Географо-лингвистические проблемы формирования водного кадастра степных регионов Украины». Важливими результатами такої участі стали налагодження зв’язків нашого університету з Інститутом степу РАН, Оренбурзьким державним університетом, Ботанічним інститутом РАН та іншими установами і фахівцями з Росії, Казахстану, Угорщини, які займаються дослідженнями степових геокомплексів, а також прийнята в резолюції роботи Симпозіуму пропозиція професора Кривульченка А.І. щодо створення тлумачного словника в галузі степознавства. Незабутніми для А.І. Кривульченка залишаться спомини про наукові екскурсії, які проходили в межах басейну р. Урал, а також на території Поволжжя, зокрема в м. Самарі.