VIIІ Міжнародна акція «Ніч музеїв»
У суботу, 19 травня Кіровоград традиційно брав участь у VIIІ Міжнародній акції «Ніч музеїв», що присвячена Міжнародному дню музеїв. З 16.00 до 23.55 обласний художній музей підтримували і ми – викладачі та студенти художньо-графічного відділення мистецького факультету.
В рамках цієї акції було проведено майстер-класи з паперопластики: витинанки, оригамі, паперокручення. І дорослі, і малеча з задоволенням вирізали, нетрадиційні і складні в згинанні, п’яти та шестипелюсткові весняні квіти, крутили троянди та намагались наповнити виставкову залу музею метеликами. Цим технікам вчили студенти 33 групи художньо-графічного відділення. Майстер-клас проходив …..на підлозі! Неочікувано! Але це надавало розкутості в творчості, свободи в рухах та популярності для фотографування.
Сподіваємося, що наші майстер-класи зокрема та Міжнародна акція «Ніч музеїв», з надзвичайно цікавою програмою, в цілому, дали можливість по новому побачити музеї та захопитись творчістю.