До уваги студентів, аспірантів і молодих науковців!

Оголошується прийом статей до всеукраїнського збірника наукових праць студентів, аспірантів і молодих науковців «Технологічна та професійна освіта».

Пропонуються наступні напрямки:

• теорія і методика природничо-математичної та технологічної освіти;
  • проблеми методики професійної освіти;
  • інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті;
  • ІКТ і засоби навчання у технологічній та професійній освіті;
  • безпека життєдіяльності та охорона праці;
  • історія освіти та педагогіки.

Матеріали будуть видані: у збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих науковців «Технологічна та професійна освіта».

((050) 4872712

@  [email protected]

ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Текст статті 5-10 сторінок відповідно до вимог ВАК України (постанова № 7-65/1 від 15.01.2003 р.), шрифт 14, мова українська, англійська, редактор Microsoft Word 2003, 2007, 2010. З метою дотримання зазначених вище вимог до наукової статті слід жирним шрифтом виділити такі елементи статті: постановка проблеми, аналіз актуальних досліджень, мета статті, методи дослідження, виклад основного матеріалу, висновки.

Розміщення тексту: за зразком оформлення матеріалів.

Ілюстрації виконуються векторною графікою безпосередньо у тексті.

Статті включатимуться у збірник тільки після рецензування. Редакційна колегія залишає за собою право відхилити статті, які не відповідають тематиці та вимогам.

Відповідальність за зміст статті та достовірність інформації несуть автори!

Після рецензування статті Вам буде надіслане повідомлення з інформацією про реквізити на оплату компенсації редакційних, коректорських, видавничих і поштових витрат.

Вартість друкування статті 20 грн. за одну сторінку.

Електронний варіант статті до 10 червня 2016 року необхідно відправити на електронну адресу: [email protected]

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

РОЛЬ ВЧИТЕЛЯ ТЕХНОЛОГІЙУ ПРОФЕСІЙНОМУ
САМОВИЗНАЧЕННІ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Конопат Наталія, Олександр Царенко

Кіровоградський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

Анотація: У статті розкрито роль вчителя технологій у професійному самовизначенні учнів під час проведення профорієнтаційної роботи в старшій школі; наведено принципи, якими мають керуватися старшокласники у процесі свідомого вибору майбутньої професії. Пропонується впровадити у шкільну практику методичні рекомендації для вчителів технологій щодо ефективної організації профорієнтаційної роботи в умовах профільного навчання учнів старшої школи.

Ключові слова: профорієнтація, старша школа, профільне навчання, принципи професійного самовизначення, методичні рекомендації.

Текст статті

(5-10 сторінок; шрифт – 14; текст статті з інтервалом 1,5; абзац – 1,25; поля – 2 см).

Список використаних джерел:

(Шрифт – TimesNewRoman; розмір шрифту – 12; міжрядковий інтервал – 1. Вимоги до оформлення бібліографії подано в Бюлетені ВАК України № 3 за 2008 р.):

Anotation:……..(англійськоюмовою10-12рядків)

Key words:…… (8-10 слів)

П.І.П. автора(ів), назва закладу та назва статті англійською мовою

Відомості про автора(ів) українською мовою (за зразком):

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРІВ

Конопат Наталія Станіславівна – магістрант кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Коло наукових інтересів: методика профорієнтаційної роботи у старшій школі.

Царенко Олександр Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки безпеки життєдіяльності та охорони праці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Коло наукових інтересів: теорія і методика професійної освіти.