Музика підтекстових смислів у новому романі Григорія Гусейнова «Повернення в Портленд»

12 квітні гостем нашого університету буде визначний український письменник, лауреат Шевченківської премії, редактор популярного літературного журналу «Кур’єр Кривбасу» Григорій Гусейнов.

Він уже не раз зустрічався зі студентами філологічного університету, але ця зустріч має бути особливою, бо йдеться про презентацію нового роману письменника «Повернення в Портленд», який на думку літературних критиків є одним із найпомітніших художніх явищ у новітній українській літературі. Студенти-філологи вже почали знайомитися з новим романом знаменитого письменника, тому треба чекати, що на зустрічі з ним 12 – го квітня зав’яжеться цікава дискусія – не всі майбутні вчителі-словесники однозначно оцінюють новий роман. Допомогти осмислити цей елітний твір нашої літератури, розібратися у його складних підтекстових смислах допоможе аналіз цього твору, здійснений професором Григорієм Клочеком.

Читати статтю повністю