Подарувати мить прекрасного…

Студрада Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на чолі з Віталієм Слюсаренком зробила цікавий подарунок до 8 березня усім жінкам університету.

Що може бути оригінальнішим як не світлина, на якій спіймана мить щастя та твоєї вроди? Це радість не тільки для самої жінки, а й для рідних та знайомих. Це можливість відкрити себе з іншого боку, вишукано презентувати свої потаємні таланти та невідому сторону жіночої душі, яку вміло відкривав майстер-фотограф Леженко Дмитро, студент 36 групи фізико-математичного факультету, та Карпенко Олена, магістрант факультету філології та журналістики.

7 березня на третьому поверсі наукової бібліотеки університету було відкрито тимчасову безкоштовну фотостудію, яка працювала з 9.00 до 14.00 години. Її з радістю відвідало більше як п’ятдесят представниць чарівної статі, з яких найактивнішими учасниками фотосесії була жіноча частина трудового колективу бібліотеки.