«Живи, Кобзарю»

2 березня 2012 року в актовій залі університету відбувся конкурс «Живи, Кобзарю», який щороку проводиться на психолого-педагогічному факультеті.

Хор факультету виконав пісню на слова Т. Г. Шевченка «Садок вишневий біля хати. . .» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки Шарапової Т. А.

Програма конкурсу:

1. Драматизація поеми Т. Г. Шевченка «Така її доля» у виконанні студентки гр. 11 Грабовської Вікторії.
  2. Постановка «Зацвіла в долині. . .», підготовлена студентами гр. 36.
  3. Читання вірша «Мені тринадцятий минало» у виконанні студента гр. 15 Проценка Євгенія.
  4. Постановка «Зацвіла в долині червона калина», підготовлена студентами гр. 37.
  5. Літературна композиція «Малий Тарас», у якій студенти гр. 24 нагадали історичні віхи життя Т. Г. Шевченка.
  6. Театралізоване представлення вірша «Мені тринадцятий минало» від студентів гр. 18.

Журі конкурсу:
Кіндей Л. Г., заступник декана психолого-педагогічного факультету, доцент кафедри методик початкової освіти;
Потєха Л. І., доцент кафедри методик початкової освіти;
Фадєєва Т. О., доцент кафедри методик початкової освіти.

Журі оцінювало виступи студентів за рівнем артистизму, драматургії та масовість. Місця розподілилися таким чином:
І місце - Постановка «Зацвіла в долині. . .», підготовлена студентами гр. 36.
ІІ місце - Театралізоване представлення вірша «Мені тринадцятий минало» від студентів гр. 18.

Постановка «Зацвіла в долині червона калина», підготовлена студентами гр. 37.
ІІІ місце - Драматизація поеми Т. Г. Шевченка «Така її доля», виконану студенткою гр. 11 Грабовською Вікторією.