Володимир Винниченко. Бо я – українець

6 березня на факультеті філології та журналістики відбулася презентація книги наших випускників Сергія Колісника та його доньки Тетяни «Володимир Винниченко. Бо я – українець».

Автори розповіли про історію її написання та створення, поділилися своїми ідеями стосовно необхідності вивчати й поширювати інформацію про видатних українців.

Перша книга трилогії, присвяченої найвидатнішим письменникам степової України, уміщує в собі відомості про життя Володимира Винниченка та його творчість. Праця є новим променем світла на розкриття неоднозначної особистості Володимира Кириловича, та специфіку його творчої манери. Вона не лише вагома у своєму змісті, але й чудовою поліграфічною роботою. Книга, основною цільовою аудиторією якої є вчитель-словесник та студент, буде цікава і всім небайдужим читачам. Вона заслуговує на провідне місце серед праць усіх винниченкознавців.