Підведення підсумків конкурсу на найкращий учнівський твір
У рамках Міжнародного дня рідної мови – 21 лютого 2012 року – було підведено підсумки конкурсу на найкращий учнівський твір серед одинадцятикласників на тему: ,,Учитель української мови ХХІ століття”.
Конкурс стартував 9 листопада 2011 року в День української писемності та мови. Наша кафедра започаткувала це творче змагання з метою піднесення престижу української мови серед старшокласників, активного й цілеспрямованого опанування нею, виховання пошани до державної мови незалежної України; з метою реклами наукових та навчально-методичних здобутків викладачів кафедри української мови факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Серед учасників – одинадцятикласники з різних населених пунктів Кіровоградської області: м. Кіровограда, м. Олександрії, м. Світловодська, м. Новомиргорода, с.м.т. Петрове, с.м.т. Устинівки, с.м.т. Капітанівки (Новомиргородський район), с. Верблюжки (Новгородківський район), с.м.т. Димитрове (Устинівський район). Крім того, учасниками творчого конкурсу були й учні з інших областей, зокрема Житомирської (м.Новоград-Волинський) та Львівської (м. Стрий).
Оргкомітет приємно вражений цікавими та оригінальними думками старшокласників про особистість учителя-філолога нового тисячоліття, тому призові місця було визначити нелегко. Та все ж переможцями стали:
І місце
Фесун Марина Ігорівна –
НВО ,,Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І–ІІ ст. –
школа мистецтв”
(учитель Мунтян Валентина Володимирівна)
ІІ місце
Талалай Ірина Володимирівна –
НВО Кіровоградська ЗШ І‑ІІІ ступенів № 18
(учитель Нікішова Павліна Григорівна)
ІІІ місце
Терещенко Ольга Миколаївна –
Верблюзький НВК
(учитель Бугрій Галина Михайлівна)
Ліщенюк Оксана Григорівна –
Петрівський НВК
,,ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія”
(учитель Митько Наталя Павлівна)
Артеменко Яна Олександрівна –
Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2
(учитель Вітковська Лариса Володимирівна)
Усі переможці та вчителі, які їх підготували, отримали цінні подарунки й грамоти.