Переможець турніру з футзалу «Кубок ректора» – «Буревісник-2»

Стало доброю традицією проведення щорічного турніру на Кубок ректора Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка з футзалу.

Цього року в ньому взяли участь чотири команди – «Буревісник-1», «Буревісник-2» факультету фізичного виховання, «Євгеніка» (команда кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури) та збірна команда викладачів. Головна нагорода чемпіонату – перехідний Кубок ректора КДПУ, який минулого року був трофеєм «Буревісник -1».

Цього року кубок виборола команда «Буревісник-2» факультету фізичного вихованняь (тренер Віталій Демченко). Друге місце посіла команда «Буревісник- 1» (тренер Сергій Собко), третє місце – команда «Євгеніка» (команда кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури; тренер Сергій Мішин), четверте місце – збірна команда викладачів.

Як відзначив ректор університету професор О.А. Семенюк, футзал давно став одним з найулюбленіших видів спорту, адже в університеті три відділення спортивного вдосконалення, які беруть участь у міських та обласних чемпіонатах. Команда «Буревісник -1» (тренер Сергій Собко) – є неодноразовим переможцям.

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!