Молодість і досвід – запорука успіху!

19 жовтня в залі наукової бібліотеки Кіровоградського держаного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч Олександра Шаталова зі студентами вишу. Перший заступник голови Кіровоградської обласної ради поділився досвідом роботи, ознайомив із напрямками і перспективами роботи влади, відповів на запитання майбутніх політологів, істориків, філологів, психологів, представників органів студентського самоврядування. Прикметно, що між молодим і досвідченим лідером обласного масштабу і найактивнішою частиною студентства відбувся відвертий діалог. Майбутні педагоги змогли з перших уст переконатися, що шлях до успіху – це копітка робота, це прагнення, яке підкріплене конкретними справами.