“Глина диво натворила”

У відділі мистецтв бібліотеки імені Д. Чижевського відкрилася нова експозиція “Глина диво натворила”, присвячена мистецтву кераміки, що стала продовженням доброї традиції спільних виставок викладачів та студентів мистецького факультету КДПУ імені В. Винниченка.

На цій виставці вперше представлені твори, що в основному створені за останній рік студентами п'ятого курсу, а також викладача з кераміки Лариси Кулініч разом з донькою Іванною. Ці роботи значною мірою відображають сьогоднішні можливості мистецтва кераміки в так званій малій пластиці. Вона вражає різноманітністю тем і сюжетів, показує інтерес до стилізації, вміння спостерігати й схоплювати найхарактерніше, зацікавленість певними типами, яких іноді з гумором зображають майбутні художники. Особливо часто виникають образи тварин, різноманітні за формою та декором. Кожен виріб — це результат глибоких пошуків, наполегливої праці та спільної роботи, бо тільки у спільній праці народжуються чудові ідеї та проекти.