Розпочато процес висунення кандидатів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2014-2016рр.

Висунення осіб на здобуття стипендій здійснюється за місцем їхньої основної роботи (навчання) вченою радою вищого навчального закладу III-IVрівнів акредитації за письмовою рекомендацією не менше двох докторів наук, особисто обізнаних з науковими досягненнями і здібностями молодого вченого. Граничний вік для кандидата в стипендіати – 35 років.

Рішення про висунення приймається на засіданні вченої (науково-технічної) ради таємним голосуванням за умови, що за нього проголосувало не менше 2/3  присутніх членів ради.

Зазначаємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України  «Про державний бюджет України на 2014 рік»      від 27 березня 2014 року № 1165-YII  та  постанови Кабінету  Міністрів  України  від 19 вересня 2012 року № 872 щомісячний розмір стипендії Кабінету Міністрів України для молодих  учених  становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб - 1218 гривень.

За детальною інформацією щодо вимог до кандидатів та переліку документів звертайтесь до завідувача науково-дослідної частини КДПУ ім. В.Винниченка, 5 корпус, ауд. 213, тел. 2-05  (22-56-74),

e-mail: [email protected]  - к.ф.н., доц. Лівицька Інна Адамівна

Термін подачі оформлених документів до науково-дослідної частини КДПУ ім.В.Винниченка — 23 травня 2014 року.

Інформація надана науковим відділом.