Вітаємо переможців XVІ Міжнародного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ - 2013» м. Київ
20-22 листопада 2013 р. студенти мистецького факультету В.Кохно, Л.Таран, В.Найда, Н/Зелінська, під керівництвом викладача сольного співу, кандидата педагогічних наук О.А. Яненко та концертмейстера Л.М. Полуднєвої, взяли участь та здобули перемогу у XVІ Міжнародному Фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ — 2013», що проводився Асоціацією навчальних закладів України приватної форми власності та Європейським університетом з нагоди Дня студента серед колективів та виконавців вищих навчальних закладів денної форми навчання у жанрах вокального та хореографічного мистецтв.
Студенти музичного віділення мистецького факультету продемонстрували високий рівень фахової підготовки з сольного співу, підкоривши серця професійного журі та учасників фестивалю. Голова журі, Вікторія Касьянова _ доцент кафедри методики музичної освіти, хорового співу та диргування Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова, кавалер ордену Святої великомучениціВарвари, заслужений діяч мистецтв України, особисто привітала наших студентів з перемогою, висловила своє захоплення рівнем їхньої підготовленості та побажала подальших творчих успіхів.
Диплом лауреата ІІІ ступеня XVІ Міжнародного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ — 2013» у номінації «естрадна пісня» отримав студент V курсу Владислав Найда, який заполонив свої оксамитовим баритоном усіх присутніх. Вероніка Кохно (IV курс), будучи особистістю дуже креативною й різносторонньою, брала участь у двох номінаціях, де стала як лауреатом ІІІ ступеня XVІ Міжнародного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ — 2013», в номінації «сучасний танець», так і переможецем фестивалю-конкурсу у номінації «збереження народних традицій» з молдавською піснею «HoradinMoldova»
В номінації «висока виконавська майстерність», з народною піснею «На калині мене мати колихала», отримала перемогу студентка І курсу Людмила Таран.
Дует Надії Зелінської та Владислава Найди, в номінації «естрадна пісня» отримав грамоту учасника XVІ Міжнародного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ - 2013»
Переможці отримали дипломи, грамоти та цінні подарунки від організаторів фестивалю.