«Гітаро, подруго моя…»

12 листопада розпочалася серія заходів присвячених Міжнародному дню студента. І відкрив цей «марафон» конкурс «Я і гітара», що проходив в актовій залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Студенти, які брали участь у конкурсі, демонстрували свої музичні, поетичні і вокальні таланти. Деякі виконували вже давно відомі композиції, а інші – авторські.

Хто ж з учасників найталановитіший, вирішувало компетентне журі у складі Олександра Самосьєва, керівника молодіжного центру, Володимира Живицького, культорганізатора масових заходів молодіжного центру університету, Марії Заєць, керівника театральної студії  молодіжного центру.  До уваги глядачів було представлено 9 номерів: це і дуети, і сольні номери, і навіть один рок-гурт. Майже всі факультети представили свої таланти:

природничо-географічний факультет – Віктор Атамас;

факультет історії та права – Тетяна Телих,  дует «Смайл»;

факультет іноземних мов  - Ярослав Андрущенко, Микола Папуша;

мистецький факультет – Єгор Петренко, Ігор Шелуденко;

факультет філології та журналістики– гурт «Радіомежі»;

факультет педагогіки та психології – «Кайтін Стейшн».

На завершення цього дійства студентам зробив подарунок викладач фізичного виховання Олександр Бур’яноватий , заспівавши пісню «Там, де ятрань круто в’ється», звісно ж, під гітару.

Головний приз отримав студент факультету іноземних мов Микола Папуша.

Альона Олійник, студентка 23-ї групи, факультету філології та журналістики