Данина пам’яті

24 вересня в рамках святкування 95-річниці від дня народження В. О. Сухомлинського в університеті відбувся мітинг, на якому вшановано пам’ять І. Г. Ткаченка – колеги, земляка й соратника видатного педагога.

Біля меморіальної дошки Герою Соціалістичної праці, випускнику фізико-математичного факультету, доценту кафедри педагогіки (1982 – 1994) Івану Гуровичу Ткаченку зібралися студенти, науково-педагогічні працівники, колишні колеги й учні педагога-новатора. Перед присутніми виступили Заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук, доцент Олександрійського педагогічного коледжу імені В. О. Сухомлинського Ілля Антонович Шевченко, доктор педагогічних наук, професор Надія Андріївна Калениченко та директор Богданівської загальноосвітньої школи №1 ім. І. Г. Ткаченка Сергій Якимович Бойчук, які особисто знали Учителя, й поділилися з молоддю його педагогічним досвідом.

Колектив університету висловлює щиру подяку Народному депутату України Кузьменку Сергію Анатолійовичу за сприяння у встановленні меморіальної дошки відомому педагогу.