Тематика кваліфікаційних робіт студентів академічної групи ПН22М

1.      Бобриченко Кристина Юріївна

Методичні засади реалізації міжпредметного елективного курсу при вивченні фундаментальних природничих теорій (Перевірка на плагіат, презентація)

2.     Буднікова Світлана Сергіївна

Розвиток експериментальних умінь учнів старшої школи засобами експериментальних завдань з природничих наук (Перевірка на плагіат, презентація)

3.      Гердов Артур Олександрович

Реалізація міжпредметних зв’язків хімії і біології на прикладі вивчення теми «Спирти» (Перевірка на плагіат, презентація)

4.      Депутат Вікторія Станіславівна

Застосування практико орієнтовних завдань у навчанні учнів старшої школи природничих наук засобами «LearningApps (Перевірка на плагіат, презентація)

5.      Діденко Валерія Сергіївна

Розвиток пізнавальної активності учнів у навчанні природничих наук засобами інтерактивних технологій (Перевірка на плагіат, презентація)

6.      Донець Аліна Юріївна

Розвиток дослідницьких умінь учнів старшої школи на гуртковому занятті (Перевірка на плагіат, презентація)

7.      Канчук Уляна Ігорівна

Формування дослідницької компетентності при вивченні теми «Альтернативна енергетика» в курсі природничих наук (Перевірка на плагіат, презентація)

8.      Красота Артем Михайлович

Активізація пізнавальної діяльності учнів старшої школи засобами цифрового супроводу в навчанні природничих наук (Перевірка на плагіат, презентація)

9.     Максименко Анна Сергіївна

Впровадження елементів STEM-освіти у навчанні природничих наук як засобу розвитку критичного мислення учнів (Перевірка на плагіат, презентація)

10.     Осікова Марина Володимирівна

Розвиток дослідницької діяльності учнів при вивченні природничих наук в старшій школі (Перевірка на плагіат, презентація)

11.     Салієнко Вікторія Сергіївна

Методика застосування мультимедійних технологій та інформаційних засобів навчання на уроках природничих наук (Перевірка на плагіат, презентація)

12.     Товкач Олена Василівна

Методика організації тестового контролю навчальних досягнень учнів з курсу «Природничі науки» у профільній школі в умовах дистанційного навчання (Перевірка на плагіат, презентація)

13.     Шишковська Вікторія Володимирівна

Методика реалізації навчального експерименту засобами технологій змішаного навчання при вивченні курсу «Природничі науки» у профільній школі (Перевірка на плагіат, презентація)