Команда проєкту провела семінар з науковцями та студентами міста

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне 16 травня 2024 року виконавцями проєкту – Наталею Пасічник, Катериною Акбаш, Ренатом Ріжняком – проведений семінар з науково-педагогічними працівниками кафедри міжнародних економічних відносин Центральноукраїнського національного технічного університету, а також зі студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

2

У виступах спікерів йшлося про найважливіші наукові та навчальні напрацювання проєкту – про адаптацію складних гендерних індексів на регіональний рівень, про особливості викладання курсів «Гендерний аналіз, аудит та бюджетування» та «Методологічні основи гендерного мейнстримінгу», про тематику проведення літньої школи «Тренінг з гендерної рівності». Тематика для присутніх була новою, тому й питань задавалося багато. Домовилися продовжувати співробітництво.