Інформаційна сторінка приймальної комісії

2021: Накази про зарахування за державним замовленням від 09.08.2021 р.

Відповідно до Правил прийому на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2021 році та на підставі рішення Приймальної комісії від 09 серпня  2021 року (протокол № 38) ректором ЦДПУ ім. В. Винниченка видано наказ про зарахування студентів денної та заочної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти державного (регіонального) бюджету.

Бакалавр на основі ПЗСО

Денна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка від 09 серпня 2021 року № 89-ст "Про зарахування на навчання студентами 1 курсу денної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО за кошти державного (регіонального) бюджету."

Заочна форма здобуття освіти

Наказ ЦДПУ ім. В. Винниченка від 09 серпня 2021 року № 65-ст "Про зарахування на навчання студентами 1 курсу заочної форми здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО за кошти державного (регіонального) бюджету. "