Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ІСТОРИЧНИЙ ОГЛЯД ФОРТЕПІАННОЇ НОТНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ АМАТОРІВ

КУДРИЦЬКИЙ Дмитро Юрійович –

аспірант кафедри фортепіанного виконавства і художньої культури

Національного педагогічного університету

імені М. П. Драгоманова е-mail: [email protected].

Анотація

У статті розглянуто нотний репертуар для дорослих аматорів від другої половини ХІХ століття до сьогодення. Автор вказує на потенціал відродження інтересу до забутих творів легкої музики в роботі педагога з непрофесіоналами.

Ключові слова: дорослі аматори, репертуар, легка музика.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Андріянова О. В. Салонність як основа музичного життя Росії та України ХІХ століття: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства: 17.00.03 / Одеська державна музична академія ім. А. В. Нежданової. – Одеса, 2007. – 16 с.

2. Жмуркевич З. С. Галицький музичний бідермаєр (на матеріалі фортепіанних творів з нотних колекцій Львова XIX ст.): автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства: 17.00.03 / Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка. – Львів, 2007. – 19 с.

3. Мартинюк Т. В. Історико-теоретичні аспекти взаємовідношень географічного і соціокультурного чинників у явищі регіональної музичної культури (на прикладі північного Приазов'я ХІХ–ХХ століть): автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора мистецтвознавства: 17.00.01 / Національна Музична Академія України ім. П. І. Чайковського. – Київ, 2004. – 42 с.

4. Молчанова Т. О. Мистецтво піаністаконцертмейстера: історичний і методологічний дискурс-аналіз: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора мистецтвознавства: 17.00.03 / Національна Музична Академія України ім. П. І. Чайковського. –Київ, 2016 – 36 с.