Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ТУРИЗМУ ДО МІЖКУЛЬТУРНОГО ДІАЛОГУ

ЄВДОКІМОВА-ЛИСОГОР Леся Анатоліївна –

аспірант кафедри іноземних мов та перекладу

Харківського національного економічного

університету ім. С. Кузнеця

Анотація

У статті розглянуто сутність поняття «педагогічна технологія», особливості розробки технології підготовки фахівців сфери туризму до міжкультурного діалогу та її етапи.

Ключові слова: міжкультурний діалог, підготовка фахівців сфери туризму, педагогічна технологія, творчий розвиток фахівця.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Великий тлумачний словник сучасної української мови. ред. В. І. Бусел. К.: Ірпінь: «Перун», – 2003. – 1440 с.

2. Гальперин П. Я. Психология мышления и учение о поетапном формировании умственных действий / П. Я. Гальперин // Исследование мышления в советской психологии. – М.: Наука, 1966. – С. 236–277.

3. Дмитренко Т. О. Лінгвістичні моделі складних педагогічних об’єктів: здобутки і перспективи розвитку / Т. О. Дмитренко // Актуальні питання навчання та виховання особистості: зб. наук. ст. / за заг. ред. В. М. Гриньової. Вип. 2 – Х.: Харк. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди, 2008. – С. 10–20.

4. Євдокімова-Лисогор Л. А. Підготовка фахівців сфери туризму до міжкультурного діалогу в процесі навчально-творчої діяльності / Л. А. Євдокімова-Лисогор // Наукові праці вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»: Серія: Педагогіка, психологія і соціологія: Всеукр. наук. зб. – Красноармійськ, 2015. – № 2 (17). – С. 40–45.

5. Каган М. С. Человеческая деятельность: (Опыт системного анализа). / М. С. Каган. – М.: Политиздат, 1974. – 328 с.

6. Колбіна Т.В. Формування у студентів досвіду міжкультурної комунікації: монографія / Т.В. Колбіна. – Х.: ВД «ІНЖЕК», 2012 – 168 с.