Битва поетів на факультеті філології та журналістики

Поезія — це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі.
Ліна Костенко

Ущент заповнена аудиторія. Цілковита тиша. Жодного поруху, жодного зайвого слова, тільки «безсмертний дотик до душі».

Так був відкритий поетичний батл на факультеті філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, який відбувся 10 жовтня в 410 аудиторії. Бій за силу слова складався з трьох раундів, у якому взяли участь 9 поетів-початківців. До змагання, окрім колег-філологів, долучилася й представниця психолого-педагогічного факультету, Олександра Гонтар, котра стала достойним конкурентом для наших студентів.

І тур розпочав студент ІІ курсу Грицай Артем, який сміливо продекламував власні вірші та мужньо вибув з поля бою (забракло акторської майстерності). У квітник жіноцтва органічно вписався ще один чоловік – Артем Луценко, студент 13-ї групи. Однак він, як справжній мужчина, залишився солідарним зі своїм товаришем та право на перемогу віддав представницям прекрасної статі. Битву за славу і халву(!) продовжили сім учасниць, з яких лише чотири пройшли до ІІ туру – Олександра Гонтар, Ганна Дудник, Аліна Олексієнко та Єлизавета Красніченко. Музичні паузи між раундами заповнював поет і музикант, учасник гурту «Мойте Руки!» Поль Іщук, який, до речі, і був організатором даного заходу.

Після «кривавих» сутичок у ІІ турі, за результатами голосування членів журі, в останній раунд поетичного батлу потрапило двоє найкращих естетів слова – Аліна Олексієнко та Єлизавета Красніченко ( до речі, дівчата в житті мають дуже теплі та дружні відносини).

Презентувавши ліричні поезії, пальмову гілку отримала «Ідеальна жінка» Аліна Олексієнко. Глибока та пронизлива поетеса з 33-ї групи факультету філології та журналістики силою власного слова закохала в себе всю аудиторію слухачів. На підтвердження такого кохання стали сльози студентів та журі, котрі проступили після такого «дотику до душі».

Ми щиро вітаємо Аліну з дебютом та беззаперечною перемогою в літературному батлі і бажаємо в майбутньому тільки тріумфальних успіхів.

Панічева Вікторія, студентка 33-ї групи