«Кубок ректора 2013» у руках «Принцес»

Факультет філології та журналістики другий рік поспіль святкує приємну перемогу – «Кубок ректора 2013» за блискучу гру КВК між факультетами. Так, це була, дійсно, красива, яскрава боротьба між найкмітливішими, найвеселішими, найкращими командами університету.

Цього року честь рідного філфаку захищали усім відомі «Ціпоньки» та юна, але до бісиків енергійна, майстерна команда «Принцеси». Як писалося вже у статті про «Вернісаж талантів», наші принцеси всім принцесам принцеси  –  навмисна тавтологія і щира правда.  Дар’я Рогова, Валерія Куделя, Ксенія Воробйова та їхній живчик-капітан Олександра Крикун – четвірка позитиву та креативу. Безмірний гумор, тонка іронія, гостренька сатира і трішки сарказму – шалена суміш для тих, хто вправно володіє словом і мовою жестів.

Наші принцеси, не лише красиві, а й розумні, адже філологічний заряд жартів зуміли поєднати з міжфаховими родзинками буденних свят. Глядачів накривала раз за разом хвиля сміху та задоволення від виступу. Свіжі жарти, якісна підготовка, натхненна праця, а ще – і це, мабуть, найголовніше – душа, яку вклали дівчата, – щиро захоплювали і радували.

Ще раз хочеться привітати з перемогою наших принцес – факультет пишається вами! Так тримати й надалі і в грі, і в житті!

Ганна Дудник, студентка 32-ї групи, факультету філології та журналістики