Відзначення 120-річчя Головного корпусу ЦДУ імені Володимира Винниченка

29 травня в Кропивницькому відбулося святкування 120-ї річниці визначної пам’ятки архітектури – Головного корпусу Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

На урочистостях були присутні голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова, ректор університету Євген Соболь, секретар Кропивницької міськради Олег Колюка, директорка Кіровоградської регіональної філії «Укрпошти» Тетяна Капустіна. Святкування відвідали випускники університету, освітяни та громадські активісти.

Було погашено поштову марку із зображенням головного корпусу ЦДУ імені Володимира Винниченка, а також відкрито меморіальну дошку з нагоди 120-ї річниці будівлі.

Святковий захід супроводжувався виступами хореографічного ансамблю «Світанок», акторки Театру Корифеїв Валентини Литвиненко в ролі першої начальниці громадської жіночої гімназії Ганни Алексєєвої, соліста Камерного оркестру обласної філармонії «Концертіно» Артема Гасленка, музиканта Віталія Пахолівецького, вокально-естрадного ансамблю «Гармонія» та оркестру 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Детальніше ознайомитися з історією Головного корпусу Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка можна за посиланням.