istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Панкратіон – вибір сильних духом і тілом!

У спортивному житті області відбулася чергова важлива подія. 19 жовтня у Кіровограді відбувся 15-й відкритий Чемпіонат області з панкратіону. З кожним разом цей захід збирає все більшу кількість учасників, зокрема з інших регіонів. Цього разу, окрім вихованців спортивних клубів міст Кіровограда, Долинської, Знам’янки, Новгородки, Олександрівки, до участі в змаганнях долучилися ще й наші колеги по спорту з Одеси, Миколаєва, Дніпропетровської області (м. Павлоград). Як наслідок, чемпіонат зібрав біля сотні учасників, які змагалися в чотирьох версіях: Грепплінг-Ноу-Гі (боротьба без кімоно), Грепплінг-Гі (боротьба в кімоно), Панкратіон-Традішн (поєдинки з обмеженим повним контактом) та Панкратіон-Фул (поєдинки з повним контактом).Урочисте відкриття змагань почалося з вітального слова голови обласного осередку Федерації панкратіону України Вєтрова Олега Миколайовича та хвилини мовчання у пам’ять про загиблихв АТО, зокрема нашого спортивного побратима, талановитого бійця, майстра спорту з панкратіону, воєнно-спортивного багатоборства та рукопашного бою Максима Бендерова. Учасників та гостей змагань також привітали високоповажні гості – заступник голови Кіровоградської ОДА Атаманчук Віта Вікторівна та директор департаменту освіти і науки Лещенко Ельза Володимирівна.Напружені бої тривали увесь день. Зрештою, усі спортсмени справилися з поставленою метою, гідно відстояли свої поєдинки. Переможці були нагороджені дипломами та медалями. Усього призерами та переможцями чемпіонату стало близько 160 бійців.

Студенти нашого університету також взяли активну участь у змаганнях і зайняли призові місця.I місце у ваговій категорії до 84 кг., версія «традішин» зайняв Перепічай В., студент 22 групи факультету історії та права.II місце у ваговій категорії до 76 кг., версія «традішин» зайняв Заїка В., студент 21 групи факультету історії та права. ІІІ місце у ваговій категорії до 71 кг., версія «традішин» посів Кіркілєвський Є., студент 31групи факультету фізичного виховання. III місце у ваговій категорії до 92 кг., версія «традішин» посів Мельник О., студент 31 групи факультету фізичного виховання.