istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Археологічний музей імені Нінель Бокій змінив свій офіційний статус

Археологічний музей імені Нінель Бокій внесено до Переліку музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до частини Музейного фонду України.

Археологічний музей імені Нінель Бокій долучився до археолого-етнографічних заходів «Дотик до минулого»

23 серпня 2023 року Археологічний музей імені Нінель Бокій вчергове зустрічав гостей – учасників археолого-етнографічних заходів "Дотик до минулого", організованих Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Археологія – таємнича мати історії

15 серпня співробітники Археологічного музею імені Нінель БокійІрина Козир та Кирило Панченко провели інтерактивну лекцію для школярів "Археологія – таємнича мати історії".

Історики представили виставку археологічних матеріалів на Покровському ярмарку

Представники факультету історії, бізнес-освіти та права взяли участь у роботі міжнародної виставки «AGROEXPO», що проходила у Кропивницькому наприкінці вересня – початку жовтня.

Археологічний музей імені Нінель Бокій

Єдиний в області музей археології діє на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка. З гордістю представляємо вам в рубриці віртуальних екскурсій університетом - Археологічний музей імені Нінель Бокій.