Аспірант кафедри права та правоохоронної діяльності – учасник освітніх заходів в рамках імплементації проєкту Erasmus+Jean Monnet «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (EPSEI)
Упродовж вересня–жовтня 2024 року здобувач ОП «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Владислав Крушеніцький узяв участь у низці освітніх заходів у межах проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (EPSEI).
Проєкт реалізує кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.
У межах проєкту Владислав Крушеніцький узяв участь у таких заходах:
- семінар «Практики інклюзивної економіки в ЄС» (13-14 вересня): учасники семінару детально розглянули сучасну політику інклюзивного розвитку Європейського Союзу, зокрема пріоритети Єврокомісії на період 2019-2024 років. Особливу увагу було приділено досвіду ЄС у сфері промислової політики та новим ініціативам, таким як Європейська зелена угода та цифрова трансформація економіки.
- Інтенсивний онлайн-курс «Принципи ЄС щодо різноманітності та інклюзивності для сталого розвитку» (19 жовтня): під час курсу учасники ознайомилися з фундаментальними принципами ЄС щодо різноманітності та інклюзії, а також їхнім взаємозв’язком зі сталим розвитком. Були розглянуті такі питання, як циркулярна економіка, рівні можливості та прогрес ЄС у досягненні цілей сталого розвитку.
- Дистанційний навчальний курс «Соціальна політика ЄС у фокусі інклюзії»: цей курс дозволив учасникам поглибити свої знання щодо правової бази та інклюзивних аспектів соціальної політики ЄС. Особлива увага була приділена демографічній політиці, освіті, ринку праці та якості життя.
За результатами успішного проходження відповідних освітніх заходів отримано сертифікати та сертифікат про проходження практикуму «Інклюзивна економіка та суспільство ЄС: підходи, практики та принципи» обсягом 3 кредити ECTS.
Участь у заходах у межах проєкту EPSEI дозволила здобувачу третього (освітньо-наукового) рівня розширити свої знання про сучасні тенденції розвитку Європейського Союзу та поглибити розуміння інклюзивних підходів у різних сферах життя.