Команда Кіровоградського педуніверситету – призер Чемпіонату України зі спортивних туристських походів!
В середині березня 2013 року в м. Києві Головною суддівською колегією були підведені підсумки Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді 2012 року.
Кіровоградську область представляла команда у складі студентівприродничо-географічного факультету та факультету історії таправа КДПУ, яка й здійснила в червні 2012 року переможний водний спортивнийпохідІ категорії складності на туристських катамаранах по річках Кіровоградської та Миколаївської областей ВеликійВисі, Синюсіта ПівденномуБузі(керівник групи – доцент кафедри географії та геоекології, майстер спорту з туризму Колотуха О. В.).
Вітаємо срібнихпризерівЧемпіонату України в класі водних туристських походів:
Гальчука Андрія, Кірілова Юрія, Синельнікову Руслану, Дорош Лілію, Майбурову Юлію, Павленко Наталію, Павлушу Вікторію, Федорова Вадима, Штанденка Василя і їхніх наставників Онищенка Євгена Вячеславовича, Домаранського Андрія Олександровича та тренера й керівника команди Колотуху Олександра Васильовича.