Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

«З далеких мандрів повернувшись»

Природничо-географічний факультет має багато славних традицій. Доброю традицією стає і туристичний вечір, що проводять студенти, викладачі факультету, а також просто люди, яким небайдужий туризм, подорожі та романтика мандрів. Цього року вечір відбувся 17 грудня в аудиторії №8 природничо-географічного факультету.

На вечорі викладачі факультету, студенти природничо-географічного факультету, факультету фізичного виховання, а також друзі-туристи поділилися спогадами про походи, подорожі та спортивний туризм як вид діяльності.

Для того, щоб не бути голослівними туристи та мандрівники використали всі свої знання та вміння комп'ютера для створення яскравих презентацій та міні-фільмів.Учасники та керівники походів традиційно ділилися враженнями від похідного життя та різноманітні змагання.

Андрій Олександрович Домаранський, доцент кафедри географії та геоекології природничо-географічного факультету, розповів про освоєння водного туризму студентами. Вперше така подорож відбулася влітку по річках Велика Вись, Синюха та Південний Буг.

Черна Юлія, студентка 5 курсу природничо-географічного факультету, розповіла про діяльність секції спортивного туризму, скелелазіння та спортивного орієнтування, а також презентувала відео, яке продемонструвало що ж таке “бути туристом” не на словах, а на ділі.

Туристи ніколи не зупиняються на досягнутому, а тому Мошна Ірина, студентка 6 курсу природничо-географічного факультету, повідомила про похід III категорії складності по Західному Кавказу, що відбувся в серпні та про похід III категорії складності по Українським Карпатам у червні, що був здійснений студентами КДПУ ім.В.Винниченка та Криворізького Національного Університету.

Ігор Сільченко, студент 4 курсу природничо-географічного факультету, почав вдосконалюватись в іншому ключі та спробував себе у ролі керівника походу I категорії складності, що був проведений ним восени по гірському Криму.

Про свою подорож в Австралію, Нову Зеландію та, зокрема, сходження на Маунт-Кук розповів доцент кафедри географії та геоекології Колотуха Олександр Васильович.

Але що ж це за туристи, без похідних пісень? Під час вечору в дружній атмосфері було виконано декілька пісень, які стали такими близькими серцю для туристів.

Туристи – це люди добре пристосовані до будь-яких умов, хто звик долати всі перешкоди з посмішкою на обличчі, піснею та сподіваючись лише на надійних друзів.

Вечір вела студентка 6 курсу природничо-географічного факультету — Мошна Ірина.

Тепла компанія туристів сприяла невимушеності. Завдяки вечору у новачків була можливість побачити, що їх чекає, а у бувалих туристів — згадати свої подорожі і поглянути на них зовсім по-новому.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись