Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта (014 Середня освіта (Трудове навчання та технології))»

На засіданні конкурсної комісії прийнята ухвала

1. Затвердити рейтинговий список наукових робіт студентів, поданих на другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Трудове навчання та технології» ("Технологічна освіта") 2020-2021 н. р.

2. Провести підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальності «Трудове навчання та технології» («Технологічна освіта») 21-22 квітня 2021 р. та запросити всіх учасників конкурсу.

3. Оприлюднити на веб сайті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка рейтинговий список учасників конкурсу, визначені наукові роботи, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію на 21-22 квітня 2021 р., рецензії на всі наукові роботи.

Рейтинг робіт

Рецензії