Зустріч зі студентами-магістрами спеціальності 014 Середня освіта

20 червня 2024 року на кафедрі природничих наук і методик їхнього навчання відбулася тематична зустріч «Студенти проти корупції». Зустріч проводила  для студентів-магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія, Біологія та здоров’я людини) уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції ЦДУ ім. В. Винниченка, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент Окопник О.М.

Результати анонімного опитування думки працівників університету про корупційні ризики

Відповідно до «Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» затвердженого Наказом НАЗК від 27.05.2021 року № 277/21; Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в університеті та Наказу Ректора від 22.09.2023 року № 177-ун (про план проведенння моніторингових досліджень у ЦДУ ім. В. Винниченка)  та Розпорядження від 21 березня 2024 року № 14 «Про моніторингове дослідження» з 25 до 28 березня 2024 року проходило анонімне опитування серед працівників Університету.

Щодо презентації результатів пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків

Міністерство освіти і науки в рамках  програми USAID «Справедливість для всіх» запросило 25 січня 2024 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка на онлайн-захід, присвячений презентації результатів реалізації пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України. Наш навчальний заклад представляла уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцент Олена Окопник.

Про результати анонімного опитування серед студентів університету про корупцію в освітньому процесі

Відповідно до «Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» затвердженого Наказом НАЗК від 27.05.2021 року № 277/21, Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в Університеті та  Розпорядження Ректора від 29 листопада 2023 року № 7 «Про моніторингове дослідження», з 4 грудня по 7 грудня 2023 року проходило анонімне опитування серед студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

ЦДУ взяв участь у інтерактивній лекції з антикорупції в ЗВО

6 грудня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка взяв участь в інтерактивній лекції для студентів з антикорупції в закладах вищої освіти. Захід провела Асоціація юридичних клінік України у партнерстві з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) у межах проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».