
Міжнародний відділ та викладачі ЦДУ ім. В. Винниченка долучилися до онлайн-воркшопів за програмою EDUPRO
З 20 березня по 15 квітня 2025 року відбулася серія безкоштовних онлайн-воркшопів «Покращуй свої Soft Skills» із досвідченими лекторами SoftServe за програмою EDUPRO.
EDUPRO – це програма професійного розвитку, розроблена для того, щоб допомогти педагогам зміцнити ці навички. Вона включає серію онлайн-семінарів, присвячених практичним стратегіям спілкування, адаптації та лідерства в класі. Кожну сесію проводять експерти SoftServe, які мають практичний досвід навчання та професійного зростання. Майстер-класи проходили англійською мовою для всіх учасників.
Програма розпочалася спільною вступною сесією 20 березня, де всі учасники зібралися разом, щоб представити ключові теми та створити основу для навчання.
20.03.2025 – "Leadership Skills for Educators' Success" («Лідерські якості для успіху педагогів»). Спікер - Галина Даців, Ph.D, віцепрезидент з навчання та розвитку SoftServe.
27.03.2025 – "Never Normal Environment in Education" («НІКОЛИ Нормальне середовище в освіті»). Спікер - Рената Делпорте, старший віцепрезидент з персоналу, бізнес-партнери SoftServe.
10.04.2025 – "Navigating Uncertainty: How Continuous Development Builds Resilient and Effective Educators" («Подолання невизначеності: як безперервний розвиток формує стійких і ефективних педагогів»). Спікер - Наталія Куба, Global L&D Operations and Excellence Director, викладач Національного університету «Львівська політехніка».
17.04.2025 – "AI in 2025: Life Beyond the Hype – Challenges and Realities" («Штучний інтелект у 2025 році: життя поза межами галасу – виклики та реалії»). Спікер - Адель Бібі, почесний радник з досліджень і розробок у SoftServe, старший науковий співробітник машинного навчання в Оксфорді, керівник групи безпеки ШІ.
Інфо партнерами воркшопу виступили:
- Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти;
- Національний Еразмус+ офіс;
- Рада молодих вчених при МОН України;
- Британська рада.
Учасники семінарів отримаєте:
- актуальні знання про сучасні освітні тенденції;
- доступ до міжнародної академічної спільноти;
- обмін досвідом із колегами з Європи;
- практичні навички вирішення проблем сучасної освіти – від залучення студентів до цифрової грамотності;
- інструменти та методики, які можна негайно застосувати під час навчання;
- експертне керівництво спікерів із глибоким розумінням як освіти, так і професійного розвитку.
Участь у такому заході надала можливість удосконалити свій підхід до викладання, обмінятися ідеями з колегами із різних країн та отримати практичні навички.