Відбулася презентація студентських робіт у техніці «гарячий батик»

Наприкінці семестру кафедра мистецької освіти організувала виставку студентських робіт у техніці «гарячий батик».

Вітаємо з успішним захистом дисертації

Вітаємо Мартін Аліну Миколаївну із успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки з теми «Формування основ природознавства у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в історії педагогіки України (ХХ – початок ХХІ століття)». Зичимо Аліні Миколаївні реалізації наукових знахідок в освітні проєкти, європейського визнання, здоров'я, кар'єрного зростання та творчої наснаги!

ПНПУ відзначає 110 років: зустріч науковців-психологів

30-31 травня 2024 року в Полтаві відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні координати розвитку особистості: реалії і перспективи», присвячена 110-річчю Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. У заході взяла участь докторка педагогічних наук, професорка кафедри дошкільної та початкової освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Тетяна Довга.

Волонтерський рух студентів-художників

Волонтерський рух студентів-художників у часи війни – це унікальний феномен, що виник в Україні під час збройного конфлікту. Це розповідь про роль майбутніх митців у підтримці та піднесенні духу народу, який переживає трагічні часи війни.

Відбувся захист курсових робіт (проєктів) студентів ІІІ курсу

Захист курсових робіт з образотворчого, музичного мистецтв та хореографії на ІІІ курсі – це важливий етап у навчанні студентів, який демонструє їхні знання, навички та творчий потенціал.