Лауреати обласної краєзнавчої премії імені В. Ястребова

18 травня в рамках міжнародного дня музеїв на базі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулося вручення щорічної обласної краєзнавчої премії імені В. Ястребова.

Цього року І премію за навчальний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів “Кіровоградщина. Історія рідного краю” отримав авторський колектив науковців факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (І. А. Вівсяна, О. В. Чорний, О. Л. Ковальков, І. А. Козир, С. І. Шевченко) та місцеві краєзнавці (Л. А. Гайда, В. В. Даценко, Ю. С. Митрофаненко, І. Д. Петренко) під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України І. А. Козир. Навчальний посібник став першим регіональним виданням, у якому висвітлена історія Кіровоградщини від найдавніших часів до сучасності.

Нагадаємо – премія присуджується обласною радою щороку на конкурсній основі за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Кіровоградщини, а також музейним установам та їх працівникам за особистий внесок у розвиток музейної справи.