Перемога на Чемпіонаті Кіровоградської області зі спортивного туризму

16 березня 2013 року в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ відбувся Чемпіонат області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях, який зібрав 15 команд із м. Кіровограда, Добровеличківського, Новгородківського та Бобринецького районів. Команда Кіровоградського державного педагогічного університету, як минулорічний переможець, відстоювала свій титул.

Урезультаті запеклої боротьби І загальнокомандне місце виборола збірна команда нашого університету у складістудентів факультету фізичного виховання та природничо-географічногофакультету. IVмісцепосіла команда природничо-географічного факультету. У складі команд виступали: Коток Іван (випускник ФФВ), Коваленко Катерина (ФІМ), Черна Юлія, Босецька Вікторія, Кондратьєв Олександр, Сурмай Лариса, Коваленко Максим, Пушкар Олександр та інші (всі –ПГФ).

В особистому заліку чемпіонами Кіровоградської області стали: серед чоловіків – Коток Іван (ФФВ), друге місце посів Кондратьєв Олександр (ПГФ). Серед дівчат чемпіонкою Кіровоградської області вчетверте (!) стала Черна Юлія (ПГФ), друге місце посіла Босецька Вікторія (ПГФ). Коток І., Кондратьєв О. та Черна Ю. виконали норматив кандидатів умайстри спорту України.

Вітаємо чемпіонів!