«Фразеологія як життя…Життя як фразеологія!»

Саме так звучала тема цьогорічного фразеологічного КВНу, що став вже традиційним для студентів другого курсу факультету філології та журналістики! Тонкий філологічний гумор, жарти, доповнені влучними фразеологізмами… Так, перед студентами стояло досить непросте завдання! Але справжній філолог повинен уміти знайти вихід із будь-якої ситуації, а вдало пожартувати – тим паче!

Цього року змагались всього дві команди – «Деруни зі шкварочками» ( 21 група) та «Дівки в сливах» ( 22 група). Але, повірте, конкуренція була ще та!

Спочатку «розпалили» публіку , першими вийшли на арену бою, студентки 33-ї групи, які представляли новостворену ( але вже досить-таки успішну!) команду КВН - «Ціпоньки»! Але вони були лише запрошеними гостями свята і потім «переформувались» у журі та ведучих конкурсу.

Розпочала гумористичну дуель команда 21-ї групи – «Деруни зі шкарочками», яка мала найбільшу перевагу на філфаці… Хлопців у команді! Але команда 22-ї групи, незважаючи на назву («Дівки в сливах»), не мала наміру поступатися.

Що тільки не творили студенти: показували презентації, співали, танцювали, жартували… Навіть пародіювали викладачів ( А це, повірте, щось із розряду смертельних номерів!)! Але гумор був досить добродушним, тож ніхто не образився - навпаки, і студенти, і викладачі посміялися від душі!

Оцінювало виступи команд компетентне журі, яке, більшою мірою, складалось із відомих КВН-щиків нашого факультету! «Виносили вирок» цього разу такі непересічні особистості, як: Олексій Ніколенко, Ольга Галушко, Сергій Мартинчук, Володимир Кондрашов та Катерина Демешко.

Розсудила команди в цій запеклій боротьбі лише «домашка», яка справедливо вирішила долю усього конкурсу! Перемогу отримала команда… «Дівки в сливах»! Дівчата з 22-ої групи виявили неабияку підготовку та кмітливість! Їхні жарти були більш влучними, тож саме вони завоювали серця публіки та журі.

Усім учасникам – і переможцям, і срібним призерам – «підсолодили» життя, подарувавши торти за перемогу і почесне 2-ге місце. Тож, сподіваємось, нікого не образили!

З кожним роком гумор стає витонченішим, команди – сильнішими! З нетерпінням чекаємо наступного року. Подивимось, що нам покаже та чим здивує нове покоління філологів! Час покаже.

Аліна Олексієнко,
студентка 33-ї групи
фото - Творчо-ініціативна група "Ф-TV"