Спартакіади першокурсників

З 24 вересня по 1 листопада тривав великий спортивний марафон змагань між першими курсами педагогічного університету. Впродовж декількох тижнів хлопці й дівчата демонстрували свою віртуозну вправність з м’ячем у волейболі, баскетболі та футболі; проявляли силу свого мислення у шах матах та шашках; подібно славнозвісним олімпійським іграм долали великі дистанції у легкій атлетиці і майстерно володіли ракеткою у настільному тенісі.

На грані своїх сил, не дивлячись на те, що деякі ігри тривали до пізньої години, студенти до останньої секунди виборювали право на перемогу. Належну увагу потрібно також віддати суддям, які попри шалений навчальний процес знаходили в собі сили на справедливе суддівство.

Сміливо можна сказати, що всі вболівальники, які відвідали змагання для підтримки команд своїх факультетів, отримали справжню насолоду від перегляду. Шалений шквал емоцій просто зависав у повітрі від непереривної боротьби за першенство між учасниками.

Було все – і поразки, і перемоги… Можна сказати, що це так звана перевірка сил, щоб кожен міг проявити себе у певному виді спорту.

За результатами всієї Спартакіади серед І-х курсів місця розташувались таким чином:

серед дівчат
І місце – факультет філології та журналістики; ІІ місце – факультет педагогіки та психології; ІІІ місце – ПГФ; IV місце – факультет історії та права; V місце – фізико-математичний факультет; VІ місце – факультет іноземних мов; VІІ місце – мистецький факультет.

серед юнаків
І місце – ПГФ; ІІ місце – факультет філології та журналістики; ІІІ місце – факультет іноземних мов; ІV місце – фізико-математичний факультет; V місце – факультет педагогіки та психології; VІ місце – факультет історії та права; VІІ місце – мистецький факультет.

Загалом ці змагання блискуче впоралися з поставленою метою, адже завдяки ним поповнились ряди збірних команд спортивного удосконалення, розкрилися спортивні таланти першокурсників і це стало так званим основопочатком для подальшого спортивних досягнення висот наших студентів.