Конкурс ведучих

Прийшла осінь, почалися нелегкі будні навчання, але свята ніхто не відміняв! Уже скоро – конкурси талантів, дні факультетів і ще багато цікавого. Студенти завзято готують номери, дружньо проводячи час разом під час репетицій, які ще більше їх згуртовують.

14 вересня на факультеті філології та журналістики проходив кастинг ведучих, у якому мені пощастило брати участь. Звісно ж, студенти хвилювались і спочатку соромилися виступати перед невеликою аудиторію, та не пройшло й 15 хвилин – як всі розвеселилися, парти посунулись і відбір перетворився на міні-шоу талантів, такий собі невеличкий імпровізований концерт. Тому представляти себе було не так вже й лячно, здавалося, ніби розповідаєш про якусь свою нову пригоду давнім друзям. Дуже вразила креативність, акторські й ораторські здібності студентів.

Я вважаю, що майбутнім вчителям, викладачам дуже важливо вміти тримати на собі увагу учнів, зацікавлювати, розповідати цікаво й емоційно, тому подібні заходи й активна участь у житті факультету та університету стануть нам у нагоді в майбутньому як цінний і приємний досвід.

Олександра Крикун, студентка 12-ї групи