Фотовиставка “Червонокнижні та рідкісні тварини і рослини Кіровоградщини”

26 грудня у відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук ОУНБ імені Д. Чижевського розпочала свою роботу фотовиставка “Червонокнижні та рідкісні тварини і рослини Кіровоградщини”.

Виставка підготовлена Обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та колективом кафедри біології Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

Як зазначив на відкритті експозиції завідувач кафедри біології Олександр Гулай, основною метою виставки було не стільки вичерпно представити усі види рідкісних рослин та тварин краю, скільки ознайомити громадськість з цими видами, загострити увагу на тому, що людям мало про них відомо. З огляду на велику просвітницьку місію такого роду проектів, Олександр Володимирович висловив сподівання, що подібні фотовиставки стануть традицією.