Вернісаж талантів ПГФ!

Щороку, восени, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка щиро вітає першокурсників. По особливому, до прийняття вчорашніх одинадцятикласників відноситься і природничо-географічний факультет. Це виявляється як в сфері науки так і в сфері культури. Доброю традицією на всіх факультетах університету стало проведення свята першокурсників – «Вернісаж талантів». Тут вони мають змогу заявити про себе і продемонструвати всім свої таланти не лише в навчанні, а і в мистецтві.

І ось, нарешті, 3 листопада 2011 року в актовій залі університету пройшов довгоочікуваний «Вернісаж талантів» студентів ПГФ. В ньому взяло участь багато студентів. Для першокурсників це своєрідний спосіб знайомства, де вони показують «на що вони здатні», а студенти старших курсів вітають їх своїми піснями, танцями, сценками та ін. Як завжди, бажаючих виступати було багато і всі вони мали можливість здійснити своє бажання. І як завжди, цього дня, сцена актової зали заповнилася піснями різного направлення: «реп», «рок», «поп», народними піснями, грою на музичних інструментах; пристрасними танцями, веселими сценками. Не дивлячись на дрібні недоліки, глядачі були просто в захваті від концерту, а самі артисти отримали неоціненний досвід на сцені та низку неймовірних відчуттів. Тут і страх, і переживання, і п’янка насолода від вдалого виступу. Всі присутні «зарядились» енергією та позитивом на весь рік і тепер будуть з нетерпінням чекати на подальший сценічний розвиток своїх талантів, своїх «зірочок». Хотілося б відмітити найяскравіші виступи, на думку студентів, до яких належать: пісня «Мы не ангелы» - Матько Руслан (11гр), танок «Майстер та Маргарита» - студенти 11групи, пісні у виконанні Кравченко Надії (15гр). І ще, хотілося б висловити подяку всім, хто брав участь в організації цього свята: заступнику декана з навчально-виховної роботи – Дефорж Ганні Володимирівні, студраді факультету, особливо Голові студради – Малишко Олені та культоргу факультету – Таранусі Сергію.

А нашим наймолодшим студентам бажаємо наснаги, творчих злетів та відмінних оцінок. Хай усім щастить!!!!!